Úvodní stránka

  

 

 

 

  

Nabízíme:  

 

  •   zednické práce
  •  elektrikářské práce
  •  instalatérské práce
  • drobné údržbářské práce
  •   lešení k pronájmu
  •  dopravu vozem Ford Transit (sklápěč/valník, možnost zvýšení postranic, zakrytí ložné plochy)

 

Uvedené služby objednávejte na kontaktech:

·         mobil: 775 600 334

·         e-mail: jednatel@sbzamberk.cz

 

 

Správa budov Žamberk s.r.o (dále SB Žamberk) byla založena usnesením Zastupitelstva města Žamberka dne 9.12.1997 a svoji činnost zahájila 1.1.1998. Město Žamberk je po celou dobu existence společnosti jejím jediným společníkem se 100% obchodním podílem. Základní kapitál společnosti je v současné době 12 738 000 Kč. (více Výpis z obchodního rejstříku). Společnost SB Žamberk svoji činností navázala na předchozí příspěvkovou organizaci Správa budov Žamberk z let 1992 - 1998.

Hlavní předmět činnosti:

Původně byla činnost společnosti zaměřena výhradně na správu a údržbu bytového fondu a nebytových prostor ve vlastnictví města Žamberk. S ohledem na postupný přechod z nájemního bydlení na vlastnické dochází postupně ke změně v portfoliu nabídky společnosti. Pozornost je stále více soustředěna i na další subjekty tj. společenství vlastníků jednotek (dále SVJ), bytová družstva, státní, obecní, firemní a soukromé objekty a na nabídku služeb v souvislosti s údržbou a provozem bytového fondu.

Správa budov Žamberk s.r.o. - sídlo společnosti s sprovozním zázemím, sidlištní plynovou kotelnou a částí dětského hřiště

Sídlo společnosti je od roku 2004 v nové budově resp. v budově původní olejové kotelny v sidlišti U Polikliniky, která byla pro tento účel nákladem SB Žamberk komplexně přebudována po stránce stavební, dispoziční a technologické. Postupně do roku 2007 bylo doplněno provozní zázemí s garážemi, dílnami a skladovými prostory. Od roku 2007 na nový areál společnosti bezprostředně navazuje nově vybudované dětské hřiště.

Sídlo společnosti je situované v centru města, snadno přístupné a dostupné zákazníkům a obchodním partnerům společnosti. Podařilo se vytvořit zajímavý architektonický prvek, snad i náznak úspěšné "revitalizace" sídliště. Dokladem toho je "propojení" průmyslového objektu kotelny s areálem SB Žamberk a "přechod" přes sportovně rekreační zázemí do bytové sidlištní výstavby.

Tým SB Žamberk Vám nabízí tradici, zkušenost a odbornost v oblasti správy, údržby a provozu bytových i nebytových prostor, výroby a prodeje tepla a teplé vody.

Náš web Vás chce informovat nejen o nabídce našich služeb, ale také o dění v oblasti bytů, jejich prodeje, pronájmu, vyhlášených dražeb a losování. Najdete zde fotogalerii přibližující obrazově dění komentované na našem webu, důležité odkazy, které Vám podrobněji přiblíží či vysvětlí projednávanou problematiku.

Objednejte si službu NEWSLETTER, kde Vám nabízíme odběr a sledování aktualit našeho webu, nových nabídek na prodej či pronájem bytů a řadu dalších informací prostřednictvím e-mailu. Pro odběr služby NEWSLETTERu stačí zadat Vaši e-mailovou adresu. Pokud Váš zájem pomine, jednoduše se odhlásíte přes odkaz, který je součástí každé Vám zaslané e-mailové zprávy.

Vítejte na stránkách Správy budov Žamberk s.r.o.


Zpracováno systémem WEBEasy od firmy TH SOFT. Vytištěno ze stránek www.sbzamberk.cz 17. 5. 2022, 10:22