O nás

Správa budov Žamberk s.r.o (dále SB Žamberk) poskytuje veškeré práce pro své zákazníky na základě živnostenských listů, koncesních listin a rozhodnutích o udělení licencí. Zajišťujeme a nabízíme pro instituce, úřady, firmy, organizace a širokou občanskou veřejnost:

SB Žamberk aktivně spolupracuje při bytové investiční výstavbě zajišťovanou městem, podílí se na práci bytové komise, je nápomocna vedení města při tvorbě městských vyhlášek a pravidel souvisejících s bytovou problematikou.

Tradici, zkušenost a odbornost nabízíme při řešení otázek spojených s vašim bydlením, údržbou a provozem Vaší nemovitosti. Podrobnější informace o našich službách a potřebné kontakty naleznete v dalších sekcích (Správa budov, Tepelné hospodářství a Služby) našeho webu. Nejlépe však při návštěvě v sídle společnosti, kde tým SB Žamberk je Vám plně k dospozici.

Pro pravidelné sledování dění v oblasti bytové problematiky nabízíme službu NEWSLETTER. Pro odběr služby NEWSLETTERu stačí zadat v nabídkovém formuláři Vaši e-mailovou adresu. Pokud Váš zájem odpadne, jednoduše se odhlásíte přes odkaz, který je součástí každé Vám zaslané e-mailové zprávy.

Těšíme se na Vás.

 tým SB Žamberk .........spokojené bydlení

 

 

 

 

 


Zpracováno systémem WEBEasy od firmy TH SOFT. Vytištěno ze stránek www.sbzamberk.cz 20. 1. 2022, 19:00